Akce, info pro veřejnost

Akce společnosti Vodárenská akciová společnost

Z mobilu se dozvíte o havárii nebo odstávce

 

Pozor na "falešné" zaměstnance vodáren

Další případ se objevil na Blanensku.  

 

Zákazníci ve Znojmě mají příjemnější prostředí i nový systém rezervací

Slavnostní otevření nového zákaznického centra se uskutečnilo  v úterý 22. srpna.  

 

další akce

Divize Boskovice

Postižení si zasportovali při pétanque

Akci podpořila naše společnost.  

 

Video z cyklovýletu "Za vodami Jedovnicka" 2014

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. uspořádala v květnu tohoto roku pro zájemce z řad veřejnosti zajímavou cyklovyjížďku za vodami Jedovnicka.  

 

další akce

Divize Brno-venkov

Provoz ČOV Bílovice nad Svitavou zahájen

V květnu 2012 byla po provedené rekonstrukci za 72 mil. Kč uvedena do provozu intenzifikovaná ČOV Bílovice nad Svitavou s nominální kapacitou 7 750 EO. Čistírna zajišťuje čištění odpadních vod celého „spádového mikroregionu Časnýř“, který zahrnuje obce Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Kanice a Ochoz u Brna.  

 

další akce

Divize Jihlava

další akce

Divize Třebíč

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., ocenila projekt třebíčských žáků

Třebíč – Malou kufříkovou školní laboratoř pro zjišťování kvality vody, drobné ceny a také čestné uznání převzali ve čtvrtek 5. ledna 2017 žáci čtvrtých ročníků Základní školy Kpt. Jaroše v Třebíči. A to za vynikající řešení projektu Kamarádi s Vodou, který vyhlásila VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., společně s Nadací Partnerství. Cílem projektu bylo motivovat děti k zamyšlení se nad tím, jak co nejlépe hospodařit s vodou.  

 

KAMERA NA TŘEBÍČSKU MONITORUJE KANALIZACI

V závěru roku 2014 byla na Třebíčsku Svazkem obcí VODOVODY A KANALIZACE se sídlem v Třebíči zakoupena speciální kamera určená k monitoringu kanalizací.  

 

Video o historii třebíčského vodovodu

Divize Třebíč v loňském roce aktualizovala velmi zajímavé video o historii třebíčského vodovodu k příležitosti jeho 125. výročí.  

 

další akce

Divize Znojmo

Poděkování

Diecézní charita zaslala VAS, a.s. divizi Znojmo poděkování za finanční dar.  

 

Oslava 130 let vodovodu ve Znojmě

Dne 1. 10. 2008 proběhly v Městském divadle ve Znojmě a vodojemu na náměstí Republiky oslavy 130 let vodovodu ve Znojmě.  

 

Fotografická soutěž Voda a lidé - partneři pro život zná své vítěze

Dne 22. 9. 2008 proběhlo vyhodnocení fotografií z fotografické soutěže Voda a lidé - partneři pro život, kterou vyhlásila VAS, a.s., divize Znojmo ve spolupráci s firmou Foto Mašek a městem Znojmem.  

 

další akce

Divize Žďár nad Sázavou

Video o vodárenství na Žďársku

Divize Žďár nad Sázavou připravila zajímavé video o vodárenství na Žďársku a o nově zrekonstruované úpravně vody Mostiště.  

 

Pozor - falešní výběrčí

 

Rekonstrukce úpravny vody Mostiště

Po mnohaleté přípravě dospěl v závěru roku 2011 projekt s názvem „Zajištění kvality pitné vody ve vodárenské soustavě jihozápadní Moravy region Žďársko“ do své realizační fáze. Jde o první etapu celého projektu, spočívající především v doplnění technologie a rekonstrukci úpravny vody Mostiště a dále v dílčí rekonstrukci vodovodního přivaděče ÚV Mostiště - ČS Ovčírna. Stavba se zahajuje v březnu 2012 s náklady 435 mil. Kč.    

 

další akce