Akce společnosti Vodárenská a.s.

1 2   Následující   ››

Baví Vás fotit?

Přihlaste se do soutěže…  

 

Přijďte za vodou!

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., zve zájemce z řad veřejnosti, ale i žáky a studenty základních a středních škol, na prohlídky objektů sloužících k výrobě pitné vody a čištění odpadních vod.  

 

Zákaz používání spalovacích motorů na Vranově trvá

Upozorňujeme občany, že spalovací motory na Vranovské přehradě nadále není možné používat.  

 

Odborníci radili, jak získat dotace na potřebné projekty

Seminář uspořádala VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Svaz vodovodů a kanalizací měst a obcí s.r.o. a Sdružení obcí, vlastníků vodohospodářské infrastruktury v Hustopečích u Brna.  

 

Český rozhlas natáčel na úpravně vody Hosov

Do Jihlavy a jejího okolí přitéká pitná voda z Hubenovské nádrže. Nutnou zastávkou je úpravna vody v Hosově, kde natáčela Irena Šarounová z Českého rozhlasu.  

 

Kamera na Třebíčsku monitoruje kanalizaci

V závěru roku 2014 byla na Třebíčsku Svazkem obcí VODOVODY A KANALIZACE se sídlem v Třebíči zakoupena speciální kamera určená k monitoringu kanalizací.  

 

Oslava Světového dne vody v režii herce Tomáše Matonohy

Vodohospodáři a jejich hosté si letos připomenuli svůj svátek v Kurdějově na Hustopečsku. Finanční pozdrav poslali také lidem s těžkým zdravotním postižením do Diakonie.  

 

Čištění odpadních vod v Blansku a okolí slaví 50 let

 

Naše společnost pomáhá lidem u nás, i v zahraničí

Díky VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s. mohou děti z nejchudších zemí nejen chodit do školy, ale také například dostat na Vánoce malý dárek. Naše společnost však pomáhá i v tuzemsku.  

 

Video z cyklovýletu "Za vodami Jedovnicka" 2014

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. uspořádala v květnu tohoto roku pro zájemce z řad veřejnosti zajímavou cyklovyjížďku za vodami Jedovnicka.  

 

Jemnice se dočká nového přivaděče

V dubnu 2012 byla zahájena stavba rekonstrukce části vodovodního přivaděče z úpravny vody Štítary do Jemnice. Stavbu za 7,1 mil. Kč bude stavebně dozorovat VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a. s. divize Třebíč.  

 

Vodohospodáři oslavili svůj svátek pomocí ostatním

Už po dvacáté oslavili vodohospodáři po celém světě Světový den vody. V Jihomoravském kraji a kraji Vysočina si tento významný den připomínají členové a partneři sdružení Rady povodí Svratky (RAPOS). Letos se asi 250 účastníků sešlo 21. března na zámku v Mikulově. Na organizaci se jako již každý rok podílely společnosti Povodí Moravy, s. p., Brněnské vodárny a kanalizace, a. s., VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a. s. a nově také Vírský oblastní vodovod, s.m.o.  

 

Světový den vody ve Vodárenské akciové společnosti

Oslavy Světového dne vody (22. 3.) si připomene Vodárenská akciová společnost nejenom společným seminářem a setkáním vodohospodářů seskupených ve sdružení RAPOS (Rada povodí Svratky) ve středu 21. března v Mikulově, ale zejména samostatnými akcemi na svých jednotlivých divizích. Tradičně se tak veřejnosti přiblíží nejen oslavy dne s letošním mottem “ voda pro bezpečnost potravin“, ale i práce vodohospodářů a vše s tím spojené. Mikulovské oslavy vody organizuje letošní hlavní partner této regionální akce Povodí Moravy, s. p. za účasti Vodárenské akciové společnosti a Brněnských vodáren a kanalizací.  

 

Rekonstrukce úpravny vody Mostiště

Po mnohaleté přípravě dospěl v závěru roku 2011 projekt s názvem „Zajištění kvality pitné vody ve vodárenské soustavě jihozápadní Moravy region Žďársko“ do své realizační fáze. Jde o první etapu celého projektu, spočívající především v doplnění technologie a rekonstrukci úpravny vody Mostiště a dále v dílčí rekonstrukci vodovodního přivaděče ÚV Mostiště - ČS Ovčírna. Stavba se zahajuje v březnu 2012 s náklady 435 mil. Kč.    

 

Mostiště v centru pozornosti... rekonstrukce úpravny zahájena

Po mnohaleté přípravě dospěl v závěru roku 2011 projekt s názvem „Zajištění kvality pitné vody ve vodárenské soustavě jihozápadní Moravy region Žďársko“ do své realizační fáze. Jde o první etapu celého projektu, spočívající především v doplnění technologie a rekonstrukci úpravny vody Mostiště a dále v dílčí rekonstrukci vodovodního přivaděče ÚV Mostiště - ČS Ovčírna. Stavba se zahajuje v březnu 2012 s náklady 435 mil. Kč.  

 
1 2   Následující   ››