Aktuality

1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ "VODA JE ŽIVOT"

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a. s. vyhlašuje fotografickou soutěž na téma: „Voda je život“. Snímky o formátu 20x30 cm popište názvem, jménem a adresou autora, včetně data pořízení a odešlete do 31. 8. 2017 na adresu: VAS, a.s. Znojmo, Kotkova 20, 670 25 Znojmo. Fotografie mohou být analogové i digitální, barevné i černobílé. Autory tří vítězných fotografií oceníme hodnotnými cenami. Bližší informace na tel.: 515282546.   

 

Nabídka práce: Laborant/vzorkař - Jihlava

 

Cena vodného a stočného od 1. 7. 2017

 

Výsledky VÝTVARNÉ SOUTĚŽE

 

Šestý cyklovýlet s Vodárenskou zamířil na Lysicko

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., divize Boskovice uspořádala v sobotu 13. května v řadě za sebou šestý ročník tématické cyklovyjížďky. „Pojďte se s námi projet na kole Lysickým přírodním parkem až ke skalnímu útvaru Krkatá bába v údolí říčky Lubě“, to bylo mottem letošního cyklovýletu.  

 

Pravidla pro napouštění bazénů

Máte doma bazén, nastaly první teplé dny a Vy zvažujete, že je ten správný čas bazén napustit, vodu ohřát a věnovat se těm pravým letním radovánkám?  

 

Vodojem Klepačov získal ocenění v soutěži staveb

Byl vyhodnocen jako třetí nejlepší vodohospodářská stavba Jihomoravského kraje.  

 

VAS a starostové si připomněli Světový den vody

Při příležitosti Světového dne vody, který Rada bezpečnosti OSN vyhlásila na 22. březen, uspořádala VAS Boskovice pro starosty měst a obcí i odbornou veřejnost v regionu tradičně odborný seminář. Velmi dobře zorganizované akce se zúčastnilo na sedm desítek pozvaných hostů.  

 

VODOJEM KOSTELÍČEK OPĚT OTEVŘEN

 

Oslava světového dne vody na divizi Znojmo

 

Pozor na "falešné" zaměstnance vodáren

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a. s., divize Boskovice a divize Třebíč upozorňuje zákazníky, že se v městě Blansku a také přímo v Třebíči se v těchto dnech znovu objevili podvodníci, kteří se vydávají za zaměstnance vodáren.  

 

Díky našemu daru jezdí na Novoměstsku nová sanitka

Divize Žďár nad Sázavou významně pomohla pacientům, kteří potřebují lékařské ošetření.   

 

OZNÁMENÍ O PRODEJI CHLORNANU SODNÉHO

 
1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››