Plaveme s Vodárenskou

Děti dostanou od VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s., odměnu za vysvědčení.  

Odměnu za vysvědčení připravila pro malé i velké na pátek 30. června 2017 VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., divize Boskovice, ve spolupráci se společností Služby Blansko, s.r.o. Po celý tento den budou mít v rámci akce Plaveme s Vodárenskou děti do 15 let zdarma vstup do bazénu jednak v Aquaparku, ale také v lázních v Blansku.  A to po celý den, tedy od 9 do 20 hodin.

„Naše společnost jako společensky odpovědná firma již dlouhodobě finančně podporuje různé akce pro děti s cílem rozvíjet jejich pohybové aktivity. Proto, když jsme zvažovali, jakou odměnu dát dětem v Blansku a okolí za vysvědčení, volba byla jasná. Volný vstup na sportoviště. A protože jsme společnost spojená s vodou, kam jinam, než do bazénu,“ uvedl ředitel boskovické divize VAS Ing. Petr Fiala. Věří, že tento dárek udělá radost nejen dětem, ale celým rodinám.

Akci tohoto typu VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., pořádá v Blansku již podruhé. Již v prvním ročníku se setkala s velkým zájmem veřejnosti. Společnost tak naplňuje svoje motto: Voda a lidé – partneři pro život.

 Iva Šebková
Vedoucí marketingu a komunikace
VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.

Havárie v divizi

V současné době není hlášena žádná událost.

všechny havárie

Odstávky v divizi

V současné době není hlášena žádná událost.

další odstávky