Postižení si zasportovali při pétanque

Akci podpořila naše společnost.  

Soutěžní duch, vynikající nálada, povzbuzování – tak to vypadalo krátce po poledni v pátek 8. září na hřišti v Blansku, kde se sešli klienti Domova Olga, aby poměřili svoje síly v 1. ročníku integračního turnaje pétanque. Ten se uskutečnil i díky podpoře divize Boskovice VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s., a Služeb Blansko.  Záštitu nad akcí převzal starosta města Blansko Mgr. Ivo Polák.

 

Turnaj byl zahájen krátkým přivítáním a úvodním slovem přítomných hostů. Pak již začalo samostatné klání, kdy se soutěžící s velkým nasazením v několika skupinách snažili získat co nejvíce bodů za svoje hody.

Boj byl velmi vyrovnaný a probíhal za bedlivého dozoru rozhodčích, jimiž byl reprezentant České republiky v pétanque Jan Charvát, jeho bratr a jejich otec. Následovalo napínavé vyhlášení výsledků, kdy do poslední chvíle nebylo jasné, kdo si nakonec odnese poháry za první tři místa. Zklamaní nebyli ani ti, kteří na stupně vítězů nedosáhli. Pro každého účastníka totiž byly připraveny účastnické medaile.  Ceny společně s dalšími partnery akce předal soutěžícím ředitel boskovické divize VAS Ing. Petr Fiala.

Všichni zúčastnění se na závěr shodli, že už se těší na další ročník tohoto soutěžního klání.

Mgr. Iva Šebková
vedoucí marketingu a komunikace
Klienti Domova Olga při hře pétanque.jpgVyhlášení výsledků turnaje.jpgVyhlášení výsledků turnaje1.jpg

 

Havárie v divizi

V současné době není hlášena žádná událost.

všechny havárie

Odstávky v divizi

V současné době není hlášena žádná událost.

další odstávky