Podpořili jsme rodiny těch, kteří zemřeli ve službě

Nadace policistů a hasičů získala od VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s., finanční podporu.   

Fotbalový stadion FC Vysočina se stal v pátek 20. října v šest hodin večer místem neobvyklé slavnostní události. Těsně před výkopem fotbalového utkání mezi FC Vysočina a Bohemians Praha 1905, před nastoupenými hráči obou týmů, předávala zástupkyně naší společnosti šek představiteli Nadace policistů a hasičů. Vše se uskutečnilo v rámci projektu „Vysočina děkuje!“

„Tento projekt se premiérově uskutečnil na jaře 2015, na podzim 2016 se dočkal zaslouženého zopakování a letos jej jihlavský fotbalový stadion hostil znovu. FC Vysočina tentokrát otevřeně poděkoval všem hrdinům všedního dne, kteří za nás denně nasazují své životy - hasičům, policistům, záchranářům a městským policistům. Jako projev velkých díků jsme jim věnovali utkání 11. kola HET.cz ligy mezi FC Vysočina a Bohemians Praha 1905,“ uvedl tiskový mluvčí FC Vysočina Miroslav Fuks.

K projektu „Vysočina děkuje!“ se letos poprvé připojila i jihlavská divize VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s. Rozhodla se totiž pomoci zlepšit životní podmínky dětem, které zůstaly po policistech a hasičích, již zahynuli při výkonu služby, a dále i policistům a hasičům těžce tělesně postižených následkem zranění utrpěného v souvislosti s výkonem služby. Šek na dvacet tisíc korun předali nadaci ředitel klubu FC Vysočina Jan Staněk a Iva Šebková, vedoucí marketingu a komunikace VAS. Dar osobně převzal generál Drahoslav Ryba, generální ředitel Hasičského záchranného sboru České republiky a člen správní rady této nadace. „Daru si velmi vážíme a velice za něj děkujeme,“ uvedl generál Drahoslav Ryba.

Slavnostní akt společně s prvoligovým fotbalovým utkáním si na jihlavském fotbalovém stadionu nenechalo ujít přes tři tisíce diváků a mezi nimi odhadem 700 členů krajského Integrovaného záchranného systému a jejich rodinných příslušníků či blízkých. Výkopu utkání předcházelo důstojné vyslechnutí české státní hymny. Bohužel domácím tentokrát zápas nevyšel, utkání mezi FC Vysočina a Bohemians Praha 1905 skončilo 2:4.

Mgr. Iva Šebková, vedoucí marketingu a komunikace

 

vysocina_dekuje_2017_004.jpg

Havárie v divizi

V současné době není hlášena žádná událost.

všechny havárie

Odstávky v divizi

V současné době není hlášena žádná událost.

další odstávky