Akce, info pro veřejnost

Poděkování

Diecézní charita zaslala VAS, a.s. divizi Znojmo poděkování za finanční dar.  

 

Oslava 130 let vodovodu ve Znojmě

Dne 1. 10. 2008 proběhly v Městském divadle ve Znojmě a vodojemu na náměstí Republiky oslavy 130 let vodovodu ve Znojmě.  

 

Fotografická soutěž Voda a lidé - partneři pro život zná své vítěze

Dne 22. 9. 2008 proběhlo vyhodnocení fotografií z fotografické soutěže Voda a lidé - partneři pro život, kterou vyhlásila VAS, a.s., divize Znojmo ve spolupráci s firmou Foto Mašek a městem Znojmem.  

 

Peněžní dar dětskému domovu

Dne 12. srpna 2008 proběhla návštěva starosty města Znojma Ing. Petra Nezvedy a ředitele Vodárenské akciové společnosti, divize Znojmo Ing. Zdeňka Jaroše v Dětském domově ve Znojmě na Hakenově ulici. Setkali se v rekonstruovaném domečku s ředitelem domova Mgr. Antonínem Nachtneblem, kterému předali peněžní dar v hodnotě 7000,- Kč.  

 

Cyklistická vyjížďka za vodou

Dne 8.5.2008 se uskutečnila tematická cyklistická vyjížďka za vodou kterou pijeme. Tu pořádala VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. divize Znojmo ve spolupráci s Cykloklubem Kučera a Znovínem Znojmo. Vyjížďky se zúčastnilo cca. 60 účastníků, kteří navštívili úpravnu vody ve Znojmě, vodojem na náměstí Republiky, hráz znojemské přehrady, štolu, kterou se dopravuje voda z čerpací stanice na Hradiště a nakonec ČOV Znojmo. V průběhu vyjížďky proběhla občerstvovací zastávka v Louckém klášteře s ochutnávkou vína a sýrů a s možností vyzkoušet různá vozítka Cykloklubu Kučera. Počasí nám celý den přálo a viděli jsme mnoho zajímavého.  

 

Kočárek pro Patrika

Poděkování občanského sdružení Vozíčkáři Znojemska za finanční příspěvek VAS Znojmo na koupi kočárku.  

 

Zajištění přístupu vozíčkářů do administrativní budovy divize Znojmo

V roce 2006 měla divize Znojmo v plánu investic zahrnuto vybudování přístupu pro vozíčkáře do administrativní budovy na ulici Kotkova. V rámci tohoto projektu vedení divize rozhodlo i o předláždění přístupové plochy do budovy a vybudování podstavce pro vodárenské šoupě. Přípravné práce na zajištění projektové dokumentace, příslušných povolení a vyjádření a výběrové řízení na dodavatele stavby podle zákona probíhaly v období 05 – 10/ 2006.  

 

Havárie v divizi

V současné době není hlášena žádná událost.

všechny havárie

Odstávky v divizi

Dobšice

další odstávky