Aktuality

1 2 3   Následující   ››

Díky daru VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s., má znojemská nemocnice nový přístroj

Nemocnice Znojmo pořídila na hematologicko-transfúzní oddělení pulsní oxymetr. Přispěl k tomu finanční dar VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s., divize Znojmo.   

 

Informace pro veřejnost - nádrž Vranov

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., provozuje infrastrukturu, jejíž součástí je mj. i vodárenský odběr z víceúčelové nádrže Vranov. Tento zdroj povrchové vody pro výrobu pitné vody slouží pro více než 80 tis. obyvatel v krajích Vysočina a Jihomoravském a má stanovena ochranná pásma rozhodnutím vodoprávního úřadu (Okresního úřadu Znojmo).    

 

Cena za vodné a stočné pro rok 2016

 

Informace pro spotřebitele

Dne 1. 2. 2016 nabývá účinnosti novela zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (zák. č. 378/2015 Sb.). Touto změnou je spotřebiteli umožněno řešit s poskytovatelem služeb reklamační spory nově i mimosoudní cestou.  

 

Obyvatelé Znojemska se dočkali kvalitnější vody

Znojmo – Kvalitnější pitná voda začíná v těchto dnech proudit z kohoutků u více jak 50 tisíc obyvatel a firem na Znojemsku. Do zkušebního provozu byla totiž po rozsáhlé rekonstrukci uvedena úpravna vody ve Znojmě, která během jednoho roku vyrobí téměř 3 mil. m 3 pitné vody.  

 

Rekonstrukce ÚV Znojmo si vyžádá 450 mil. Kč

V dubnu 2013 byly zahájeny práce na rekonstrukci úpravny vody Znojmo, páteřních vodovodních řadů a dalších objektů. Provedené rekonstrukce povedou k optimálnímu provozování vodovodní sítě.  

 

Sdělení zákazníkům

 

Rekonstrukce ÚV Znojmo 2010

 

Nové kanalizační poklopy se znakem města Znojma

 

Únorové setkání na znojemské ČOV

 

Fotografická soutěž - uzávěrka se blíží

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., divize Znojmo pořádá již 4. ročník fotografické soutěže, jejíž letošní téma zní "Voda je život". Vítězové soutěže získají hodnotné cena a každoročně jsou nejlepší zaslané fotografie vystaveny ve vodojemu na náměstí Republiky ve Znojmě během Znojemského historického vinobraní. Ještě se můžete zúčastnit i Vy!   

 

Sdělení zákazníkům - kontroly spotřeby vody

 
1 2 3   Následující   ››

Havárie v divizi

V současné době není hlášena žádná událost.

všechny havárie

Odstávky v divizi

V současné době není hlášena žádná událost.

další odstávky